asystent ds. produkcji

Masz doświadczenie w dziale technicznym? A może jesteś absolwentem/absolwentką i chcesz zdobyą doświadczenie zawodowe? Aplikuj!

oferujemy

  • pracę w stabilnej formie
  • rozwój zawodowy
  • atrkcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na wmowę o prace tymczasową
  • długotrwałą współpracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpiecznie medyczne, karta sportowa, rabaty

zadania

  • ewidencjonowanie i raportowanie wyprodukowanych zleceń na poszczególnych działach
  • pomoc  w planowaniu i kordynowaniu produkcj
  • przygotowanie statystyk produkcyjnych
  • raportowanie wykonanych prac ( ERP)
  • przygotowanie dokumentacj tecnicznej do wydania na produkcję

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • dobrej znajomości AutoCad (mile widziany Solid Work)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnycm
  • samodzielności oraz kreatywnosci w działaniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

announcement.apply