Pracownik transportu wewnętrznego

Posiadasz prawo jazdy kat. B? Szukasz pracy?

Świetnie się składa!

Poszukujemy pracowników transportu wewnętrznego do fabryki B/S/H. Miejsce pracy: Wrocław, ul. Żmigrodzka 143

Poznaj nas bliżej:

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa 23,20 zł/godz
  • atrakcyjny system premiowy 1,50-4,50 zł brutto/h
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • pracę w systemie III zmianowym
  • stabilne warunki
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez B/S/H/ po okresie próbnym
  • pracę w dobrze skomunikowanej części Wrocławia (ul. Żmigrodzka 143)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym(soboty-nadgodziny 100% płatne)

zadania

  • transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu
  • obsługa wózka typu milk run
  • prace porządkowe
  • udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia w pracy na magazynie lub produkcji (mile widziana praca z użyciem skanera, obsługa wózka jezdniowego)
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dbałości o jakość pracy oraz nastawienie na pracę zespołową

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

announcement.apply