Site manager (Logistyka)

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu firmą logistyczna? Możesz pochwalić się znakomita znajomością procesów zachodzących w magazynie. Chcesz dalej się rozwijać w tym obszarze w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy na stanowisko

Site Manager.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w bardzo szybko rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Umowę o pracę
  • Wygodne godziny pracy 8-16, wolne weekendy
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów

zadania

  • Zarządzanie ruchem, dystrybucją oraz magazynowaniem produktów
  • Zarządzanie obsługą klienta, transportem oraz planowaniem pracy magazynu
  • Nadzorowanie prawidłowości wykonywanych zleceń w ramach ustalonych KPI
  • Realizacja celów finansowych w tym ustalanie I uzgadnianie budżetów oraz regularne monitorowanie wyników w stosunku do budżetu
  • Zarządzanie pracą osób w podległych departamentach (100-150 FTE)
  • Budowanie trwałej relacji z kluczowymi klientami firmy

oczekujemy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branżach: produkcja, logistyka, łańcuch dostaw, min 3 lata
  • Doświadczanie w zarządzaniu firma logistyczną, min 3 lata
  • Doświadczenia w zakresie optymalizacji procesów magazynowych
  • Doświadczenia w planowaniu budżetu oraz Umiejętności pracy na wskaźnikach KPI
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Umiejętności budowania relacji z klientem
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, min B2
  • Znajomości systemów klasy ERP/WMS

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

announcement.apply