operator maszyn, stała praca BEZPOŚREDNIO, OD ZARAZ, Łask

Dla naszego Klienta - producenta bloczków z betonu komórkowego, w ramach bezpośredniego zatrudnienia, poszukujemy kandydatów na stanowisko OPERATORA MASZYN.

Kilka wakatów - zadzwoń lub wyślij SMS 697 401 174 "ŁASK".

oferujemy

  • solidne, stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie bezpośrednie na umowie o pracę
  • stawkę godzinową w przedziale 28,50-30,00 zł/h brutto plus premie
  • premie miesięczne ok 450 zł brutto i kwartalne ok 700 zł brutto oraz dodatki świąteczne
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w branży produkcyjnej

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola stanu technicznego maszyn

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora maszyn
  • gotowości do podjęcia stałego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

announcement.apply