pracownik produkcji | monter | operator | 5300 zł podstawy

Panie i Panowie
oferujemy pracę i świetne warunki

Operator produkcji | Monter | Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne 15 km od Wrocławia - dojazd we własnym zakresie, ale płacimy za paliwo

Aplikuj szybko bez CV lub wyślij SMS o treści PRACA pod nr telefonu: 667 800 892

oferujemy

  • umowę o pracę, po 3 miesiącach już na stałe
  • wynagrodzenie podstawowe od 5000 zł do 5300 zł brutto
  • dodatki na dojazdy
  • dodatki na obiady
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • darmowy rozszerzony pakiet medyczny i ubezpieczenie, karta sportowa
  • plus 5300 zł rocznie na zakupy (spożywka, elektronika, agd, odzież i inne)
  • pokój relaksu, bony na urodziny

zadania

  • montaż podzespołów elektronicznych lub obsługa maszyn

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy produkcji
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • możliwości dojazdu do pracy we własnym zakresie (extra kasa na dojazdy)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

announcement.apply