pracownik lakierni

announcement.location: Stargard
pracownik lakierni - location_onStargard

Szukasz stabilnego zatrudnienia w firmie, która dba o swoich pracowników?

Dla swojego Klienta, firmy Hiab w Stargardzie, szukamy pracowników lakierni.

oferujemy

  • umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez HIAB
  • wynagrodzenie od 2699 brutto + premie kwartalne do 2500 brutto
  • 150 zł dofinansowania do kantyny pracowniczej
  • praca w systemie III zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

zadania

  • przygotowywanie elementów żurawi przeładunkowych do procesu malowania
  • zabezpieczanie elementów stalowych, obsługa suwnicy, przygotowanie elementów do produkcji

oczekujemy

  • zaangażowanie i chęć do pracy!
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • wykształcenie zawodowe, mile widziane wykształcenie techniczne

Jesteś zainteresowany? Prześlij do nas swoją aplikację. Masz pytania? Wyślij sms o treści Lakiernia- oddzwonimy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

announcement.apply
announcement.share