Pracownik magazynowy w Amazon ->SUPER STAWKA + benefity

announcement.location: Bielany Wrocławskie
Pracownik magazynowy w Amazon ->SUPER STAWKA + benefity - location_onBielany Wrocławskie

Szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem i zapewnionym darmowym dojazdem?

Randstad ma dla Ciebie idealną ofertę zatrudnienia w centrum dystrybucji Amazon Fulfillment.

DOŁĄCZ, ZOSTAŃ I ROZWIJAJ SIĘ W AMAZON!

Stawka początkowa 16 PLN/h

Awansuj na lidera i zarabiaj nawet 23 PLN/h

A ponadto atrakcyjne benefity i premie do 15%!

Do końca roku możesz zarobić ponad 5,400 zł. (*Kalkulacja pensji przy założeniu 100% obecności zgodnie z ustalonym grafikiem.)

Trwa również AKCJA REKOMENDACJA - pracuj w Amazon i polecaj innych. Za każdego poleconego zgarnij 1600zł*!

oferujemy

  • stawkę godzinową 16 zł brutto/h + system premiowy do 15%
  • pracę w wymiarze etatu 100% lub 50% - elastyczne grafiki dostosowane dla studentów i uczniów
  • liczne benefity i niespodzianki w okresie szczytu sezonu
  • kartę multisport (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • prawo do urlopu
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym

zadania

  • skanowanie produktów
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

BRZMI CIEKAWIE? ZAAPLIKUJ, zadzwoń lub wyślij sms o treści "Praca" na numer 605 419 069 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.

* Regulamin akcji rekomendacyjnej dostępny po rozpoczęciu pracy u Koordynatorów Randstad.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

announcement.apply
announcement.share