Pracownik magazynowy w Amazon ->nowa stawka + benefity, darmowy dojazd - location_onPoznań

Miejsce pracy: Amazon Fulfillment / Sady k. Poznania

Stanowisko: pracownik magazynu

Randstad ma dla Ciebie idealną ofertę zatrudnienia w centrum dystrybucji Amazon Fulfillment. Dołącz, zostań i rozwijaj się w Amazon!

Im szybciej dołączysz, tym więcej zarobisz!

oferujemy

·        stawkę godzinową 16 zł brutto/h + system premiowy do 15%

·        pracę w wymiarze etatu 100% lub 50%

·        specjalne  grafiki dla studentów i uczniów

·        liczne benefity i niespodzianki w okresie szczytu sezonu

·        pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!

·        możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego

·        prawo do urlopu

·         bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym – u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany

·        darmowy ciepły posiłek w trakcie pracy

·        po przepracowanych 4 dniach, 3 dni wolnego na odpoczynek

zadania

·        rozkładanie towarów na półki magazynu

·        załadunek i rozładunek przesyłek

·        sortowanie i kompletacja towaru

·        pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

·        praca przy użyciu skanera ręcznego

oczekujemy

·        gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej

·        braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin

·        sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

·        przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

BRZMI INTERESUJĄCO? ZAAPLIKUJ, zadzwoń lub wyślij sms o treści "Praca" na numer 605 133 217 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.

Randstad Polska (nr licencji 47).

announcement.apply
announcement.share